IPL Soğutma Sistemleri

Soğutmam sistemleri İPL epilasyon cihazlarına ait başlıkların ve elektronik ünitelerin aşırı sıcaktan korunması görevini yerine getirirler. Sistemde mutlaka saf su yada diğer bir deyişle en az kireç ihtiva eden su kullanılmalıdır.

Su her ay periyodik olarak değiştirilmeli ve altı ayda bir bakım yapılmalıdır.Soğutma sşistemindeki herhangi bir arıza başlık ömrünü çok kısaltır yanık ile sonuçlanan vakalarada sebep olabilir. Hatta aşırı ısınan ipl cihazlarında bu durum cihazı kullanılamaz hale getirebilir. Firmamız su soğutma sistemi arızalarını gidermekte bakımlarını yapmaktadır.

IPL epilasyon cihazlarınızda soğutma sistemleri hayati derecede önem taşımaktadır. Soğutma sistemi sağlıklı ve güçlü olan bir cihazda başlık soğutması daha olumlu bir şekilde gerçekleşir, cihazınız ısınma sorunlarından kaynaklanan arızalara sebep vermez ve en önemlisi hastalarınızın daha sağlıklı bir uygulama süreci geçirerek kısa zamanda daha hızlı dökülme yaşamasını sağlar.

IPL Epilasyon Cihazlarınızın garanti kapsamı altında teknik donanımını A'dan Z'ye yeniliyoruz. Bu şekilde uzun süre çalışan başlık ve cihazlarınız size daha olumlu sonuçlar verecektir.

IPL Lazer Soğutucu Sistemler
IPL Lazer Soğutucu Sistemler
IPL Lazer Soğutucu Sistemler
IPL Lazer Soğutucu Sistemler
ARekabetin vazgeçilmez olduğu günümüzde Clean Lazer daima yanınızda olacak, IPL Lamba değişimi konusunda size her türlü destek yardımda yanınızda olacaktır. Ekonomik, hesaplı ürün çeşitliği sayesinde orjinal Flashlamps Verre & Quartz kalitesi ile siz de tanışacaksınız.
BCihazlarınıza yerinde ve zamanında uygulama sayesinde müşterilerinize karşı sizi zor durumda bırakmayarak sorunlarınıza özel çözümler üretiyoruz. İletişim formumuzdan bize IPL Lambaları için her türlü konu ve fiyat ile alakalı sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Clean Lazer, Flashlamps Verre & Quartz Firmasının Türkiye Tek Distribütörü Ve Orjinal Lamba Dağıtıcısıdır.
Clean Lazer Estetik
Medikal