IPL Lazer Lambalar

Clean Lazer yüksek kalitede IPL ve LAZER lambalarının ingiltereden ithalatını yapmakta ve TÜRKİYE çapında dağıtımını gerçekleştirmektedir. Clean Lazer, Flashlamps Verre & Quartz Firmasının Türkiye Tek Distribütörü Ve Orjinal Lamba Dağıtıcısıdır. Flashlamps Verre & Quartz kalitesini Türkiye'ye taşıyan Clean Lazer özellikle Doğu Avrupa, Avrupa ve Orta Doğu bölgelerine ihracatlar yapmaktadır.

IPL Lazer lambaları genellikle Flashlamp olarak bilinirler. Orjinal ve hologramlı, garantili lamba kullanımı, hastalığınız üzerinde alınacak sonuçlar ve güvenlik için çok büyük önem taşır.


Orjinal lamba kullanımına dikkat etmelisiniz. Clean Lazer size Flashlamps Verre & Quartz kalitesiyle bunu garanti etmektedir.

Orjinal olmayan lamba kullanıldığı takdirde sonuç alınamadığı gibi, cihazınızın elektronik sistemlerini zorlamasına, arızalanmasına sebebiyet vermektedir. Ayrıca dökülme anlamında ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır. Firmamızdan cihazlarınıza uygun her tipte lamba temin edilebilirsiniz.

ARekabetin vazgeçilmez olduğu günümüzde Clean Lazer daima yanınızda olacak, IPL Lamba değişimi konusunda size her türlü destek yardımda yanınızda olacaktır. Ekonomik, hesaplı ürün çeşitliği sayesinde orjinal Flashlamps Verre & Quartz kalitesi ile siz de tanışacaksınız.
BCihazlarınıza yerinde ve zamanında uygulama sayesinde müşterilerinize karşı sizi zor durumda bırakmayarak sorunlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Clean IPL Lambaları için iletişim formumuzdan bize her türlü konu ve fiyat ile alakalı sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Clean Lazer, Flashlamps Verre & Quartz Firmasının Türkiye Tek Distribütörü Ve Orjinal Lamba Dağıtıcısıdır.
Clean Lazer Estetik
Medikal